האם גם מבוגרים נוטים להרטיב בלילה?- ד"ר טל שגיא ד"ר קובי שגיא

להרטיב בלילה

הרטבת לילה ידועה כבעיה נפוצה בעיקר בקרב ילדים. אולם, לא פעם, גם מבוגרים יכולים לסבול ממנה בשל סיבות שונות. חשוב מאוד שמבוגר הסובל מהרטבות לילה, לא יתבייש בכך ויפנה לקבל את הטיפול המתאים וההולם על מנת לשפר את איכות חייו. הרטבת לילה אצל מבוגרים היא תופעה בלתי נעימה, אך באמצעות טיפול נכון והולם אצל ד"ר קובי שגיא ניתן כיום למגר את התופעה ולאפשר לכל אדם להפטר מבעיה זו.

מדוע מבוגרים מרטיבים בלילה?

הרטבת לילה בקרב מבוגרים יכולה לנבוע ממספר סיבות. כאשר מדובר על נשים, יתכן מאוד שמדובר על רצפת אגן מוחלשת כתוצאה מלידות או מסיבות אחרות. במקרה שכזה, בריחת שתן היא נפוצה מאוד ועל האישה לפנות לגורמים הרלוונטיים לצורך טיפול בשרירים המוחלשים של רצפת האגן. כמו כן, לעיתים ישנן סיבות רפואיות הגורמות לאנשים בוגרים לסבול מהרטבות לילה. במקרים בודדים, יתכן מאוד שמדובר על תופעות פסיכולוגיות או רגשיות הנובעות ממצוקות נפשיות משמעותיות מאוד כגון: אנשים המתמודדים עם הלם קרב ועוד. כאשר מדובר על בעיות בשליטה על מנגנון ההתאפקות בגילאים מבוגרים, רצוי מאוד לטפל בבעיה בצורה הטובה והיעילה ביותר שיכולה להיות. על כן, רצוי לפנות לאנשי המקצוע הנכונים כמו ד"ר טל שגיא.

כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הנכונים עבור הרטבת לילה למבוגרים?

כאמור, הרטבת לילה בקרב מבוגרים היא תופעה בלתי נעימה כלל. מבוגרים הסובלים מהרטבת לילה מתמודדים עם אי נעימות רבה. לא פעם הדבר פוגע להם בביטחון העצמי ובדימוי העצמי שלהם. על כן, חשוב מאוד לפנות לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום כמו ד"ר קובי שגיא או ד"ר טל שגיא הרטבת לילה למבוגרים. אנשי מקצוע מעין אלה חייבים להיות דיסקרטיים, סבלניים ולהעניק לכל אדם המגיע להם את ההרגשה הנוחה ביותר ואת הפתרון היעיל והטוב ביותר למצבו זה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

טיפול בצלקות אקנה

איך לטפל בצלקות אקנה בפנים?

סדקים בפנים הם אף פעם לא נעימים, אך הצלקות שאקנה יכול להשאיר בעור שלנו, יכולות להרגיש נוראיות ממש לתחושות שלנו. החדשות הטובות הן שניתן לטפל

קרא עוד »