טיפולי פוריות בדיקור סיני

מגמה עדכנית שפותחת תעשייה חדשה של טיפולי פוריות בדיקור סיני ומסייעת לקידום היריון

דיקור סיני נחשב לשיטה היעילה ביותר להרות ילד באופן טבעי. דיקור עוזר לנשים רבות להיכנס להריון בבטחה ללא IVF. 

עם זאת, יש כל כך הרבה יתרונות לטיפול זה שאם אינך רוצה לעבור הפריה חוץ גופית, שקול להשתמש בטיפולי דיקור פוריות. 

זהו גם הליך בטוח, לא פולשני וללא כאבים. טיפול בדיקור פוריות מתחיל בבדיקה מפורטת של ההיסטוריה הבריאותית שלך, איברי הרבייה והגוף. במהלך הטיפול ייתכן שתתבקש לעבור כמה מפגשי אקופרסורה בנקודת לחץ. אם יש התוויה לטיפול, אנו רוצים לוודא שכל נקודת אקופרסורה ממוקמת בצורה מדויקת כך שאנרגיית הדיקור תחדור לגופך ותמריץ את איברי הרבייה.

דיקור פוריות שימש במשך מאות שנים על ידי מטפלים ברפואה סינית מסורתית לבעיות פוריות. כיום ניתן להשתמש בו גם לטיפול בנשים עם ציסטות גינקולוגיות בשחלות ואחרות. לרבים מצמחי המרפא החשובים ביותר עשויה להיות השפעה מסוימת על המחזור החודשי ו/או על הביוץ (האירוע העיקרי בתהליך הרבייה המתרחש ממש לפני כל ביצית משוחרר). למעשה, ייתכן שחלק מצמחי המרפא החשובים ביותר לא ישפרו כלל את הביוץ. מתי לצפות להטבות: כמחצית מהנשים מסוגלות להיכנס להריון לאחר המחזור הראשון בעקבות דיקור פוריות. ייתכן שתוכל להיכנס להריון גם בזמן ההמתנה למחזור הבא שלך (ואפילו לפני כן אם נטלת תרופות פוריות מראש), אבל זה נדיר.

מחטי הדיקור נועדו לעורר את המרידיאנים שלך במהלך תהליך זה. לאחר שעה או יותר , המחטים מוסרות ולחץ הדם שלך משתפר. טיפול דיקור סיני בירושלים יימשך מספר שבועות עד להריון טבעי. 

לסיכום, זו ללא ספק אחד הפתרונות ששווה לבדוק לפני כניסה לתהליך פולשני ומשולב הורמונים אחר.