איך לטפל בצלקות אקנה בפנים?

טיפול בצלקות אקנה

סדקים בפנים הם אף פעם לא נעימים, אך הצלקות שאקנה יכול להשאיר בעור שלנו, יכולות להרגיש נוראיות ממש לתחושות שלנו. החדשות הטובות הן שניתן לטפל בצלקות אקנה בצורה טובה ונעימה וללא צורך בהגעה לרופא.

איך לטפל בצלקות אקנה בפנים?

צלקות בפנים נוצרות, כאשר פריצה בעור חודרת לעומק העור ופוגעת ברקמות שמתחתיו. מצב זה יוצר כתמים וצלקות לא הכי נעימים.

לפני שתנסו טיפול בצלקות האקנה שלכם, חשוב שתדעו איזה סוג צלקות הפנים שלכם, כך שתוכלו לדעת על דרכי הטיפול הנכון להם. כל סוג של טיפול מגיב לעור באופן שונה, וישנם כמה טיפולים שהם יותר טובים מהאחרים.

מהם המרכיבים של מוצרי טיפוח העור באקנה?

חומצה סליצילית, היא תרכובת המופיעה באופן טבעי, שהיא לעיתים קרובות מרכיב במוצרי טיפוח לעור באקנה. חומצה סליצילית מסייעת לנקות לכלוך, תאי עור ושאר פסולת המובילה לאקנה מנקבוביות העור.

זה גם עוזר להפחית נפיחות ואדמומיות באזור, מה שעשוי למזער את הופעת הצלקות. חומצה סליצילית מועילה לכל סוגי הצלקות. היא מהווה תוספת טובה לשגרת טיפול יומיומית בעור, עבור רוב האנשים החיים עם אקנה.

אנשים עם עור רגיש, עשויים להזדקק לבדיקת מוצר המכיל חומצה זו, על שטח עור קטן בגוף שלהם, לפני השימוש בהם על כל האזורים בהם מופיע אקנה, זאת מכיוון שהיא עלולה לגרום ליובש או לגירוי בעור.

חומצה לקטית

חומצה לקטית, יכולה לשמש כקליפה עדינה להוצאת תאי עור מתים. זה עשוי לעזור לכם להפחית את מראה הצלקות ולהחליק את המרקם הכללי של העור.

חומצה לקטית עשויה גם לסייע בהבהרת רקמת צלקת כהה, אם כי לעיתים היא גורמת להיפרפיגמנטציה. אם השפעה היא שלילית שקלו שימוש בה.

הטיפים באדיבות רנה קוסמטיקס

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

סירוס כלבים

סירוס כלבים – למה זה חשוב

בין אם אימצתם לאחרונה חיית מחמד ובין אם אתם שוקלים את זה, אחת ההחלטות החשובות ביותר בתחום הבריאות שתקבלו הוא; לרסס את החתול או את

קרא עוד »
טרמיטים בבית

טרמיטים בבית – לא עלינו

אחד המזיקים הקשים ביותר להתמודד איתם בבית הוא הטרמיט, מדובר על מזיק שאנו כמעט ולא רואים כלל אלא רק מבחינים בזק שהוא גורם, הסיבה שאנו

קרא עוד »