פדים למבוגרים

בריחת שתן בגיל השלישי היא תופעה שלא תמיד אפשר למנוע. פדים למבוגרים מיועדים לגברים ונשים שסובלים מדליפת שתן קלה עד בינונית. השימוש בהם דיסקרטי לחלוטין כך שאפשר יהיה להמשיך לנהל אורח חיים עצמאי עם שלל פעילויות חברתיות. איש לא יידע שאתם נעזרים בפדים. שימוש נכון במוצר שמתאים לכם יבטיח נוחות ושיפור משמעותי באיכות החיים. אנו נסביר כאן כיצד משתמשים נכון במוצרי ספיגה למבוגרים עם דגש על פדים ללא ריחות לוואי, תחושת רטיבות או נזילות. 

מהן תחבושות לבריחת שתן לגברים או נשים?

שימוש בחיתולים למבוגרים מעורר רתיעה בקרב הקשיש ובני משפחתו. על כן, נדגיש תחילה שפדים למבוגרים הם מוצר שונה לחלוטין. המראה שלהם שונה מזה של החיתול וכך גם אופן השימוש. פדים למבוגרים מיועדים בעיקר למבוגרים עצמאיים ונותנים מענה למצבים של בריחת שתן קלה עד בינונית. הפדים אינם מתאימים למבוגרים שלא שולטים על הסוגרים או כאלו שנמצאים בטיפול סיעודי. 

איך משתמשים בפדים למבוגרים?

על מנת להבטיח שימוש נוח נבחר תחילה במוצר בעל רמת ספיגה מתאימה. שימו לב שישנם הבדלים בין פדים שמיועדים לנשים לבין פדים שמתאימים לגברים. לאחר שבחרתם במוצר שמתאים לכם תתבקשו בסך הכול להדביק את הפד על התחתונים ולהחליפו לעתים קרובות בהתאם לצורך. מדובר במוצר חד פעמי שמשליכים לפח לאחר השימוש. 

הקפידו על החלפה של הפדים אחת ל-3 שעות או בהתאם לצורך ותצליחו למנוע את תחושת הרטיבות. קיימים היום מוצרים לגיל השלישי בכלל ומוצרי ספיגה חדישים ואיכותיים בפרט שמונעים מגע בין העור לבין השתן כך שלא נוצר גירוי ואין תחושת רטיבות. החלפה של פדים ספוגים הכרחית גם למניעת ריחות לא נעימים או דליפות. מיד כאשר אתם שמים לב שהפד כבר מלא בנוזלים יש להחליפו. אם הפד מתמלא בנוזלים במהרה ייתכן וכדאי לעבור להשתמש במוצר עם כושר ספיגה גבוה יותר.