מטפלת סיעודית 24 שעות – מתי זה מומלץ?

מטפלת סיעודית 24 שעות

מצבי גוף ירודים הם נושא כאוב במיוחד. אבל מי שמתמודד עם זה בחיי היום יום שלו בהחלט יכול למצוא פתרונות להקלה על השגרה שלו. הקושי הגדול הוא של המוגבל עצמו. אבל לא רק, גם כל הסובבים אותו מתמודדים עם מציאות חיים מוגבלת מאוד. הוא זקוק בכל עת לסיוע ולעזרה. אי אפשר להשאיר אותו חסר אונים בבית לבדו, ובאופן כללי יש להתאים את הבית ואת ההתנהלות הכללית לצרכים המיוחדים שלו. אם כי יש אפשרויות למצוא עזרה מגורמים חיצוניים, מה שיאפשר לבני המשפחה לדאוג לכל צרכיו של המוגבל, וזאת בלי לפגוע בשגרת החיים שלהם.

מטפלת סיעודית לכל שעות היממה

אופציה מקובלת ומומלצת במקרים רבים מטפלת סיעודית 24 שעות. כמובן שהצעה כזו מתאימה במיוחד למצבים מורכבים באמת. כאלו שהאדם הסיעודי מוגבל מאוד והוא לא יכול להישאר לבדו כלל, כמו כן יש להתייחס לרמת המוגבלות שלו. ככל שהוא יותר מוגבל וזקוק לעזרה רבה יותר בגין ביצוע פעולות יומיום, הרי הטיפול הסיעודי לכל אורך שעות היממה יהיה נחוץ יותר. במקרים כאלו יהיה נכון לפנות לחברה שמגישה שירותי סיעוד, ולהזמין מטפלת סיעודית 24 שעות.

אכילה, היגיינה וכל יתר הצרכים

יש לציין כי יש אנשים סיעודיים ברמות שונות. במידה ומדובר על אדם שזקוק לעזרה קלה, והוא כן מסוגל לבצע אי אילו פעולות בכוחות עצמו – מה טוב. אבל אם הוא במצב ירוד יותר ואין לו יכולות לתפקד בכוחות עצמו. הרי מטפלת סיעודית 24 שעות הינה פתרון מעולה שיכול לשפר את האווירה ואת ההרגשה של האדם הסיעודי והן של כל הנוגעים בדבר. בין אם הוא חי בבית ובין אם הוא שוהה בבית חולים או בית אבות.

> לפרטים נוספים בקרו באתר של אלי מילר סיעוד בע"מ!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

איך מטפלים בעובש באמבטיה?

עובש אמבטיה הוא בעיה מכוערת ולא בריאה שיש לטפל בה ברגע שמאתרים אותה. לעובש על קירות צבועים, נסו מסיר טבעי. ומה תעשו כאשר העובש נמצא

קרא עוד »
אבקת חלבון

תוספי תזונה – האם זה חארטה?

אנשים רבים בישראל צורכים תוספי תזונה באופן יום-יומי. רופאים רבים בארץ ובעולם רושמים תוספי תזונה לאנשים שפנו אליהם ממגוון רחב של בעיות, ואנשים בריאים לחלוטין

קרא עוד »