מטפלת סיעודית 24 שעות – מתי זה מומלץ?

מצבי גוף ירודים הם נושא כאוב במיוחד. אבל מי שמתמודד עם זה בחיי היום יום שלו בהחלט יכול למצוא פתרונות להקלה על השגרה שלו. הקושי הגדול הוא של המוגבל עצמו. אבל לא רק, גם כל הסובבים אותו מתמודדים עם מציאות חיים מוגבלת מאוד. הוא זקוק בכל עת לסיוע ולעזרה. אי אפשר להשאיר אותו חסר אונים בבית לבדו, ובאופן כללי יש להתאים את הבית ואת ההתנהלות הכללית לצרכים המיוחדים שלו. אם כי יש אפשרויות למצוא עזרה מגורמים חיצוניים, מה שיאפשר לבני המשפחה לדאוג לכל צרכיו של המוגבל, וזאת בלי לפגוע בשגרת החיים שלהם.

מטפלת סיעודית לכל שעות היממה

אופציה מקובלת ומומלצת במקרים רבים מטפלת סיעודית 24 שעות. כמובן שהצעה כזו מתאימה במיוחד למצבים מורכבים באמת. כאלו שהאדם הסיעודי מוגבל מאוד והוא לא יכול להישאר לבדו כלל, כמו כן יש להתייחס לרמת המוגבלות שלו. ככל שהוא יותר מוגבל וזקוק לעזרה רבה יותר בגין ביצוע פעולות יומיום, הרי הטיפול הסיעודי לכל אורך שעות היממה יהיה נחוץ יותר. במקרים כאלו יהיה נכון לפנות לחברה שמגישה שירותי סיעוד, ולהזמין מטפלת סיעודית 24 שעות.

אכילה, היגיינה וכל יתר הצרכים

יש לציין כי יש אנשים סיעודיים ברמות שונות. במידה ומדובר על אדם שזקוק לעזרה קלה, והוא כן מסוגל לבצע אי אילו פעולות בכוחות עצמו – מה טוב. אבל אם הוא במצב ירוד יותר ואין לו יכולות לתפקד בכוחות עצמו. הרי מטפלת סיעודית 24 שעות הינה פתרון מעולה שיכול לשפר את האווירה ואת ההרגשה של האדם הסיעודי והן של כל הנוגעים בדבר. בין אם הוא חי בבית ובין אם הוא שוהה בבית חולים או בית אבות.

> לפרטים נוספים בקרו באתר של אלי מילר סיעוד בע"מ!