פורמולת הרזיה – בחירה נכונה למתקשי הכושר והשמירה על המשקל

פורמולת הרזיה

הצורך הקולקטיבי בירידה במשקל

כולם רוצים לרדת במשקל, נכון? אז למה בפועל זה לא קורה לעיתים קרובות? למה אתם בכל זאת נותרים תקועים עם חמישה או עשרה קילוגרמים? לא משנה מה הסיבה כי היעד המשותף לרוב האנשים שיש להם מודעות עצמית הוא להיראות טוב בעיני עצמם ובעיני אחרים. זה נשמע אולי שטחי, אבל זה צורך רגשי עמוק מכך כי כשהאדם מרגיש טוב עם עצמו הוא נעשה אוטומטית מאושר יותר ומקרין זאת גם בסביבה. זה נעים להרגיש נוח ונעים בתוך הגוף שלנו, אז למה לא להתייחס לכך כדבר נחוץ וחיוני?

 

למה זה קשה?

אלא שקשה לרדת במשקל או יותר נכון לומר – זה לא קל! ככל שעולים בגיל יש קשיים נוספים של חילוף חומרים איטי, ומה לעשות- שקשה יותר לרזות אפילו קילוגרם אחד כשעברתם את גיל ההתבגרות? אז זהו, שככל שהקדמה מתקדמת, כך יש פתרונות מעולים במיוחד עבור אלה שקשה להם להביא את עצמם לאורח חיים בריא.

 

הרזיה קלה ובטוחה

דבר אחד שיכול להיות קסם של ממש הוא פורמולת הרזיה בטוחה שעברה בדיקה בקפידה. אל תתפתו לרכוש פורמולת הרזיה מכל מי שיציע לכם. יש שרלטנים לא מעטים בתחום, ולכן חשוב לדעת למי לפנות וממי לרכוש. אם תרכשו את הפורמולה הנכונה תבטיחו לעצמכם הרזיה קלה ובטוחה. הרעיון עובד על מרכיבים שנמצאים בתוך הפורמולה בהם קפאין וחומרים נוספים שגורמים לכם לתחושת שובע, וזה כל הקסם – לסגור יותר את הפה ולהוציא יותר אנרגיה בכושר גופני. גם אם אין לכם זמן לכושר, אתם יכולים להרגיל את עצמכם לפעילויות יום יומיות כמו ירידה ועלייה במדרגות ולא במעלית, חניית הרכב – כך שתהא רחוקה קצת מן הבית, מרחק של 10 דקות הליכה הוא מרחק מצוין. יש דרכים רבות להוציא אנרגיות. שילוב של פורמולת הרזיה וכושר ביום יום יניבו תוצאות נהדרות ומהירות.

 

הקשיבו לגוף שלכם

הרזיה היא שילוב של מוח וגוף. תקשיבו לרצונות שלכם. אל תרעיבו את עצמכם, אבל אל תאכלו ללא היכר. היו מודעים לגופכם ולצרכים שלכם. פורמולת הרזיה היא צעד אחד בלבד לקראת הבאות. אתם בהחלט מוזמנים לאמץ לעצמכם אורח חיים בריא וזה כל העיקר בדיאטות השונות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

על בני נוער וחרדה חברתית

על בני נוער וחרדה חברתית

ילדות והתבגרות הן תקופות קשות ומלחיצות גם ככה עוד לפני שמכניסים את מאפייני העידן המודרני שגורם לבעיות משלו, כמו לחץ חברתי ובריונות במדיה החברתית. חרדה

קרא עוד »
הפרעת אישיות גבולית

מידע על הפרעת אישיות גבולית

הפרעת אישיות גבולית מבטאת גבול בין נוירוזה לפסיכוזה ומסוגלת להשפיע באופן משמעותי על המצב והיציבות הנפשית, לצד היכולת לתחזק קשרים בינאישיים. הפרעות אישיות נוטות להתפתח

קרא עוד »