על מה ולמה כדורי הרזייה הפכו לדור העתיד של עולם הדיאטות

מנסים שנים לרדת במשקל ולא ממש מצליחים? גם אתם מכירים את תחושת הסיפוק של ירידה במשקל ואת התסכול כשהיא נעצרת פתאום? חולמים על גוף חטוב ורוצים להרגיש נינוחים בכל כניסה לחנות בגדים? הגעתם למקום הנכון.  ירידה במשקל היא משאת ליבם של לא מעט אנשים וכל מי שחווה עודף משקל מכיר את הקושי להתמודד עם השד הנורא- משקל עודף.

לשבור את כדור השלג

במשך השנים מי שצבר משקל עודף נכנס לעתים קרובות לכדור שלג שבו מעורבים מטענים רגשיים, מורכבות פיזית וקושי חברתי. כל אלו גורמים לאכילה רגשית ושלל תסכולים שמקשים על כניסה לתהליך של הרזייה. בשאלה איך לרדת במשקל, נתקלים לא מעט אנשים וגם גורמי טיפול בסבך רגשי מפותל שמקשה על האדם לאסוף כוחות ומוטיבציה להניע תהליך של שינוי.

במבט על

הדרך הנכונה לרדת במשקל היא להתבונן על כל התמונה. לא מדובר רק בעניים פיזי של חישוב קלוריות או מסת שומן, אלא על שנים של הסתבכות במבוך רגשי של אכילה משעמום, מטענים רגשיים ועוד. בבואנו לענות על השאלה איך לרדת במשקל יש לקחת בחשבון את אורח החיים, הרגלי התזונה וכמובן המצב הבריאותי.

מה הקושי האמיתי?

הצרה האמתית של מי שסובלים מעודף משקל הוא טשטוש מושגים כמו רעב ושובע. לכן בשלב הראשון חשוב לחזור ולאפשר לגוף להרגיש מהו רעב ומהו שובע. בכך יכוילם לסייע כדורי הרזיה למיניהם ופורמולות שונות. שימו לב שהפורמולה שתבחרו תהיה מאושרת ובטוחה לשימוש וכדאי להתייעץ עם הרופא המטפל לפני נטילתה.

באופן אישי

בנוסף, חשוב לבנות תפריט מותאם שיאפשר לא רק למלא את הגוף באנרגיה אלא גם להכניס את כל הויטמינים והמינרלים החיוניים. התפריט חייב להיות מותאם לאורח החיים והאילוצים שלכם כדי שתוכלו לעמוד בו. כאן מדובר על ניסוי ותהייה ולכן חשוב לעדכן את הדיאטנית שבנתה לכם את התפריט על מידת ההתאמה שלו לצרכים שלכם.

אין הנחות בירידה במשקל והדרך הנכונה והבריאה לרדת במשקל היא על ידי שילוב של פעילות גופנית מותאמת לשגרת היום שלכם. כאן חשוב לבנות את תכנית האימונים בהתאם ליכולות שלכם ולרמת הכושר בה אתם נמצאים כדי לא לפגוע במוטיבציה וגם כדי להביא לתוצאות ולשמור על הבריאות.