כדורי הרזיה

בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר הרכישות של כדורי הרזיה, וזאת בשל פיתוחים משמעותיים אשר נעשו בעולם הביו-רפואה. מה חשוב לדעת אודות כדורי הרזיה וכיצד להימנע מרמאות? להלן הפרטים.

כדורי הרזיה – האם אכן מדובר בבשורה בעבור מיליוני אנשים ברחבי העולם?

אחת הסוגיות הבוערות של השנים האחרונות נוגעות לשימוש בכדורי הרזיה, לצורך יצירת יתרון מובנה בתהליך ההרזיה. למעשה, ע"פ מחקרים עדכניים נמצא כי לכדורי הרזיה יש השפעה לא רק על עצירת הרעב והורדת החשק למתוק אלא גם אפקט פסיכולוגי משמעותי, ולכן גברים ונשים אשר נוטלים כדורים מדווחים על תהליך הרזיה מבוקר ויעיל יותר. אולם, חשוב לקחת בחשבון כי מדובר בתחום פרוץ לחלוטין ולכן רבים נתקלים לצערנו בחובבנים אשר מנצלים את הכמיהה לרזות, ומוכרים חומרים שאינם מאושרים לשימוש ע"י משרד הבריאות. משום כך, חשוב להבין כי מצד אחד ניתן אכן לקבל יתרון ולנהל את תהליך ההרזיה באופן יעיל ונכון ע"י שימוש בכדורים אך מחד להתייעץ עם מומחים לתחום התזונה, לצורך רכישה נכונה ובריאותית.

כיצד ניתן לדעת כי הכדורים אכן מאושרים לשימוש?

במדינת ישראל עוסקים בתחום עשרות חברות שונות אשר משווקות כדורי הרזיה. כדורי ההרזיה הנפוצים בישראל מכילים כמוסות טבעיות אשר מאפשרות להפחית את הדחף לאכילה אימפולסיבית, כולל הפחתה ברמת החשק למתוק. מדובר בכדורים ללא תופעות לוואי אותם ניתן ליטול לאחר ארוחה, ובשילוב של תזונה מאוזנת וספורט. חשוב לציין כי עד היום לא נמצא כי רק באמצעות כדור אפשר לרדת במשקל, אלא רק בשילוב של אורח חיים בריא. תזונה נכונה מהווה את הבסיס, וכן פעילות גופנית סדירה. במידה ואתם שוקלים לקחת כדורים, מומלץ לשוחח עם חברים ובני משפחה אשר השתמשו בעבר או בהווה בכדורים או דרך קבוצות חברתיות ייעודיות המתמחות בנושא.

כדורי הרזיה – דרך בטוחה

לסיכום, אין ספק כי הפיתוחים בעולם הביו-רפואה הובילו לפיתוח של כדורי הרזיה איכותיים ויעילים במיוחד. זכרו כי באמצעות נטילה קבועה ובחינה מדוקדקת של הרכיבים ניתן להגיע למשקל היעד, כל זאת כאמור בליווי אדוק מצד רופא המשפחה ותזונאי.