הסרת קעקועים בשיטה חדשנית ללא מגע כירורגי

רבים מתעניינים בניתוח הסרת קעקועים, אך למעשה ישנה דרך אכירורגית לבצע את המהלך ולהבטיח עור חלק ונקי בפרק זמן מהיר. השיטה נקראת Fotona qx-max לבית טופ-לייזר. באמצעותה, ניתן להקרין לייזר לכיוון הקעקוע ולהחליש את הפיגמנט שלו עד למחיקתו הטוטלית והשבת העור לגוון הטבעי. כיצד זה נעשה? בכמה מפגשים ניתן לסיים להסיר קעקוע? האם ישנו הבדל בכמות המפגשים בין קעקועים קטנים לגדולים? כל מה שרציתם לדעת במאמר מידע אחד.

הסרת קעקועים בלייזר – הדרך היעילה ביותר לעור חלק ויפה

באמצעות קרני לייזר ייעודיות, ניתן לדאוג להליך הסרת קעקועים מלא, הכולל את השבת מרקם העור לקדמותו. קרניים אלו שונות באורכי הגל שלהן והן נקבעות עבור המטופל על פי צבעי הקעקוע שלו. קעקוע נקודתי בגודל קטן או בינוני לוקח להסיר בין 3 ל- 7 מפגשים, כשקעקועים גדולים יותר עשויים לקחת גם עד 15 ואפילו 18 מפגשים. בעת תכנון הליך הסרת קעקועים, עובר צוות הטיפול על כל מרקם הצבעים וקובע את תמהיל קרני הלייזר המתאים לטיפול. כמו כן, הוא מחבר תסריט טיפולים ידוע מראש המשויך לתאריכים בסילבוס של החודשים הקרובים, כולל פירוט מלא של שלבי הטיפול בכל שלב עד להסרה מלאה.

הגעה לטיפולים – מחייבת אתכם על מנת לזכות בהצלחה

טיפול הסרת קעקועים הוכן עבורכם בקפידה. לכן, חשוב מאד להתייצב לכל המפגשים ולא להחסיר אפילו אחד על מנת לסיים עם סאגת הקעקוע שמעטר את גופכם. ניתן לדחות או להזיז תאריך של מפגש, אם ברצונכם להשלימו במועד אחר. ההתייצבות לטיפולים כוללת את המהלכים הבאים: קליטה אצל המזכירות, קבלת חומר מאלחש למריחה על מנת להקטין את ההשפעה החמימה והצורבת מעט של קרני הלייזר על העור וכניסה לטיפול לקבלתו, כפי שתוכנן.

תופעות לוואי של הטיפול

הטיפול הנו חף מתופעות לוואי וחף מצלקות כלשהן. הדיוק והאופטימיזציה שניתן למפות את קרני הלייזר מספקים לכם בדיוק את מה שצריך, את מבנה הקרינה הייעודי לעור שלכם שלא רק שידאג להסיר את הקעקוע אלא גם יעשה זאת בבטחה וללא קיום של שום נזק, גם לא של השארת צלקות על גביו של העור.

זמינות הטיפול

הטיפול זמין עבור כל מי שמעוניין לבצע הסרת קעקועים ובלבד שמדובר בקעקועים אמיתיים ולא בקעקועי חינה, שמוסרים עם הזמן וניתן להסיר לבד עם חומרי ניקוי. ככל שהטיפול עוסק בקעקועים אמיתיים הוא תקף לכל מי שמעוניין לקחת בו חלק.

עלויות הטיפול

עלויות הטיפול משתנות בין מטופל למטופל על פי היקף השימוש בקרני הלייזר והמהלכים הנדרשים להשלמת ההסרה. מאד חשוב להבין כי ישנם הבדלים בין המבקשים להסיר קעקועים קטנים לבין המבקשים להסיר קעקועים גדולים ורחבים, והעלויות משתנות בהתאם, על פי דרג הפרוצדורות הנדרש. עלויות טיפול הסרת קעקועים, אם כן, נקבעות על פי סוג הקעקוע והפעולות שיידרשו על מנת להשלים את הסרתו הלכה למעשה.